van Gansewinel Polska Grupa - Wywóz śmieci kraków, odpady komunalne, przemysłowe, usługi porządkowe, zbiórka i recykling - Kraków, Tarnów, Ruda Śląska, Oława, Legnica.

vangansewinkel wywóz śmieci i nieczystości

Odpady Komunalne

Naszym klientom oferujemy odbiór odpadów komunalnych. Do gromadzenia odpadów komunalnych podstawiamy bezpłatnie pojemniki w zależności od potrzeb i upodobań naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę pojemników od 120 litrowych po kontenery o pojemności 5 m3. Na życzenie klienta odbieramy pozostałe odpady wytwarzane w gospodarstwa domowych jak: odpady wielkogabarytowe, odpady pobudowane oraz zużyty sprzęt RTV i AGD. Naszym klientom proponujemy również odbiór posegregowanych surowców wtórnych, co niewątpliwie wpływa na ograniczenie ilości odpadów w przydomowych pojemnikach. Do tego celu proponujemy naszym klientom specjalnie oznaczone pojemniki lub worki na poszczególne grupy surowców wtórnych.

Klientom zainteresowanym selektywną zbiórką surowców wtórnych oferujemy zarówno pojemniki jak i worki do gromadzenia poszczególnych frakcji surowców wtórnych.