van Gansewinel Polska Grupa - Wywóz śmieci kraków, odpady komunalne, przemysłowe, usługi porządkowe, zbiórka i recykling - Kraków, Tarnów, Ruda Śląska, Oława, Legnica.

vangansewinkel wywóz śmieci i nieczystości

Nasz Misja

Misją firmy van Gansewinkel jest prowadzenie kompleksowej gospodarki odpadami w zgodzie z ochroną środowiska naturalnego oraz wymaganiami naszych klientów.

Sprawdź jak do nas dojechać

Nasze cele realizujemy poprzez:

  • ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością środowiskową,
  • spełnianie wymagań i norm środowiskowych
  • podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników
  • inwestycje w innowacyjny sprzęt
  • ograniczanie zużycia zasobów naturalnych

Zapraszamy do współpracy

skontaktuj się z nami

Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta

Nasze usługi skierowane do Państwa świadczymy na najwyższym poziomie. Połączenie najwyższej jakości usług, niskiej ceny oraz solidności i doświadczenia gwarantują zadowolenie naszych klientów.

Klientom zainteresowanym selektywną zbiórką surowców wtórnych oferujemy zarówno pojemniki jak i worki do gromadzenia poszczególnych frakcji surowców wtórnych.

Naszym klientom oferujemy szeroka gamę pojemników na odpady. Z myślą o klientach indywidualnych mamy do dyspozycji pojemniki o pojemności od 80l do 240 litrów w kilku wersjach kolorystycznych w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. Klientom firmowym oferujemy pojemniki o pojemności: 770 l, 1100 l wykonane zarówno z metalu jak i tworzywa sztucznego. Specjalnie dla Państwa mamy w ofercie kontenery o pojemności 2 500 oraz 5 000 litrów.